مرکز خرید پالادیوم

جستجو در مجله گردشگری

گردشگری ا.م.ذ 20 شهریور ، 1401 5 دقیقه

مرکز خرید پالادیوم 

استانبول بزرگ ترین و توریستی ترین شهر ترکیه است که از دیدنی های  زیادی برخوردار می باشد. این شهر با وجود بناهای تاریخی و موزه ها و سماجد و مکان های تفرزیحی که دارد از بازارها و مراکز خرید بسیاری نیز برخوردار می باشد که برای خرید کردن و تعیع سوغاتی مسافران تور ترکیه بسیار مناسبی می باشند. مرکز خرید پالادیوم یکی از معروف ترین و بهترین مراکز خرید استانبول می باشد.

مرکز خرید پالادیوم در بخش آسیایی استانبول در منطقه بارباروس اتاشهیر قرار دارد و از شیک ترین و لوکس ترین مراکز استانبول محسوب می شود.   این مجموعه به شکل خیلی زیبایی طراحی شده است و دورتادور آن با پوشش شیشه ای طراحی شده است که نمای بسیار زیبا به آن بخشیده است و توجه بسیاری از گردشگران و مسافران تور استانبول را به سمت خود جذب می کند.  این مجموعه زیبا و بزرگ نزدیک به چهل هزار مترمربع مساحت دارد، داخل مرکز خرید پالادیوم مغازه های هستند که برندهای معروف در دنیا مانند تامی هیلفیگر، زارا، پیر کاردین و فروشگاه‌های ورزشی معتبر مانند آدیداس را به فروش می رساند.

پالادیوم-استانبول

این مرکز خرید از امکانات زیادی برخوردار می باشد که از مهمترین انها می توان به داشتن بیشتر از بیست رستوران سنتی و بین‌المللی اشاره کرد. همچنین وجود پارکینگ پنج طبقه ای در این مرکز خرید یکی از ویژگی های آن می باشد. سالن‌های سینما و تئاتر نیز از دیگر امکانات تفریحاتی موجود در مرکز خرید پالادیوم می باشد که مسافران تور استانبول می توانند هم خرید کنند و هم از لذت ببرند.  مرکز خرید پالادیوم با فروشگاه‌های متنوع پوشاک و لوازم مورد نیاز بانوان، آقایان و کودکان، از بهترین انتخاب‌های مراکز خرید لوکس استانبول به شمار می‌رود.

پالادیوم-استانبول

تماس فوری