درباره ما

فعالیت آیسو سفر پارسه 


آیسو سفر پارسه  در صنعت گردشگری ایران دارای مجوزهای بند « ب »  همچنین عضو انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران، برگزار کننده و ارائه دهنده بهترین خدمات در زمینه تورهای داخلی و خارجی، پروازهای داخلی و خارجی و قطار می باشد. مهمترین ویژگی آیسو سفر پارسه داشتن کادری مجرب و حرفه ای در زمینه اجرای تورهای داخلی و خارجی و رزرواسیون بلیت پرواز کلیه خطوط داخلی و خارجی با ارایه بالاترین کیفیت به مشتریان عزیز در این صنعت می باشد. از دیگر ویژگیهای آیسو سفر پارسه، به روز رسانی و هم افزایی دانش فنی کادر خود و ارائه تورهای دست اول می باشد. همچنین مشاوره در انتخاب محصول به لحاظ قیمت و کیفیت، از خدمات تخصصی این شرکت می باشد. پتانسیل و توانایی بالا در انجام تورهای ورودی از کشور های مختلف جهان به کشور عزیزمان ایران در زمینه های تاریخی فرهنگی و طبیعت گردی با کادری مجرب و تور لیدر های حرفه ای از دیگر فعالیت های این شرکت محسوب میشود

این شرکت با سابقه درخشان و برپایه تجارب خود در برگزاری پروازهای فول چارتر در مسیرهای روسیه  مالزی، تایلند، ترکیه، دبی و هند در خدمت آژانسهای همکار می باشد.

ماموریت و چشم انداز

هدف این مجموعه به یادگار گذاشتن بهترین خاطره سفر در ذهن مسافران ارزشمند خود می باشد و آیسو سفر پارسه به منظور دستیابی به این هدف بالاترین کیفیت را در کلیه خدمات خود ارائه می نماید. در راستای تحقق این هدف، استفاده از تخصص و تجربه و دانش فنی همواره در دستور کار این شرکت بوده و موجب اعتماد مسافران به این شرکت گردیده است.

خدمات آیسو سفر پارسه 

1. رزرواسیون کلیه خطوط هوایی داخلی و خارجی

2. رزرواسیون کلیه قطارهای رجا، فدک و سفیر به مقاصد داخلی

3. اجرای تورهای داخلی به کلیه شهرهای ایران

4. اجرای تورهای خارجی به صورت گروهی، انفرادی، نمایشگاهی، تخصصی آیسو سفر پارسه ورزشی و آموزشی در مسیرهای اروپا،ویتنام ، قبرس شمالی واروپایی ، بالی، مالدیو ، فیلیپین، قطر، عمان، باکو ،  مالزی، سنگاپور، تایلند، دبی، ترکیه، هند، روسیه ، بلغارستان، آذربایجان، گرجستان و ارمنستان

5. رزرواسیون هتل در کلیه شهرهای ایران و جهان

6. اخذ ویزای : شینگن و مولتی کانادا، تایلند، چین، هند، روسیه، امارات، سنگاپور، تاجبکستان، ازبکستان، آذربایجان و ایران (برای مسافرین خارجی شما)

7. اخذ وقت سفارت آمریکا در دبی و آنکارا، ایروان، لبنان، پیکاپ پاسپورت و ویزا

8. صدور گواهینامه رانندگی بین المللی و بیمه مسافرتی

9. خدمات CIP در فرودگاههای مهرآباد و امام خمینی

10. انجام ترانسفرهای فرودگاهی با خودروهای لوکس و تشریفات.

تماس فوری